Wesprzyj nas w rozbudowie szkoły z duszą

Przekaż nam 1% podatku na funkcjonowanie i rozbudowę szkoły.

Przekaż nam 1% podatku na funkcjonowanie i rozbudowę szkoły.
Szanowni Państwo!
Wszystko to jest możliwe dzięki Państwa życzliwości.
Bł. Jan Paweł II uczył nas, że „człowiek jest wielki nie przez to, co posiada, lecz przez to, kim jest; nie przez to, co ma, lecz przez to, czym dzieli się z innymi”.

Zapraszamy do skorzystania z bezpłatnego programu:
do wypełnienia rocznego zeznania podatkowego i zachęcamy do przekazania 1% należnego podatku za 2013 rok, na bieżące funkcjonowanie i rozbudowę Katolickiej Szkoły Postawowej i Katolickiego Gimnazjum w Siedlcach.
 
Koncepcja pracy szkół zakłada szczególnie wsparcie dzieci z rodzin wielodzietnych, zagrożonych niedostosowaniem społecznym itp., dla których dobra szkoła, z wyrazistym systemem wychowawczym, skuteczną profilaktyką są szansą na lepsze życie. Dzięki Państwa życzliwości w szkołach czesne jest refundowane naszą fundację.


Dużą uwagę poświęcamy rodzinie, wspierając i wzmacniając jej kompetencje wychowawcze - traktując ją jako bezwzględnie pierwszego i najważniejszego wychowawcę. Dotyczy to nie tylko naszego środowiska szkolnego - wychodzimy poza jego obręb organizując warsztaty, szkolenia, spotkania formacyjne, moderując inicjatywy związane z promocją zasad i kultury chrześcijańskiej, dostępne dla wszystkich zainteresowanych osób. Cieszą się one dużym powodzeniem.

Nasze dotychczasowe osiągnięcia i plany.